Menu

O SPOLOČNOSTI

Vznik firmy SANIZOL, s.r.o. bol v roku 2008 podmienený chýbajúcim segmentom v kvalite realizácií a použitím kvalitných materiálov v realizácii sanácií bez reklamácií. Pri projektoch, ktoré poctivo realizujeme sa zaoberáme detailami na najvyššej úrovni. Klientom sme ušetrili tisíce eur a zachránili stovky domov a objektov. A to doslova. Používame materiály renomovaných výrobcov, ktorý už viac ako 60 rokov úspešne sanujú historické pamiatky a objekty veľkého významu a kultúrneho dedičstva. Tieto materiály a technologické postupy sú zárukou a garanciou kvality našich realizácií.

ODBORNÉ PREVEDENIE SO ZÁRUKAMI JE PRE NÁS PRIORITA

Zatiaľ ako jediný a prvý na Slovensku, máme autorizáciu WTA (Vědeckotechnická společnosť pro sanace staveb péči o památky z.s.). Presadzuje najvyššiu triedu kvality pri sanáciách a rekonštrukciách vlhkých stavieb. Známym pojmom vo svete sanácií sú SMERNICE WTA, ktoré špecifikujú optimálne materiály a technológie.

NAŠE CERTIFIKÁTY
Objednajte si odbornú obhliadku Vašej nehnuteľnosti:

Sme držiteľmi certifikátov od spoločností:

WTA CZWTA CZ
WTA CZWTA CZ
VOREKVOREK
REMMERSREMMERS

Certifikované materiály

Spolupracujeme iba s kvalitnými certifikovanými dodávateľmi sanačných materiálov, aby sme mohli garantovať deklarovanú životnosť vykonanej sanácie. Naše ponúkané sanačné a ochranné materiály sú najlepšou voľbou v súčasnosti.

VOREKNORMETDITTMANNMINOVAREMMERS